خمز: خیلی از تیم‌ها سعی کردند مسی را کنترل کنند
خمز: خیلی از تیم‌ها سعی کردند مسی را کنترل کنند

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: خیلی تیم‌ها در سال‌های اخیر برنامه داشتند تا مسی را کنترل کنند. به گزارش خبرگزاری فارس، پاکو خمز در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، اظهار داشت: هیچ برنامه مشخصی برای کنترل یک بازیکن خاص ندارم. خیلی تیم‌ها در سال‌های اخیر برنامه داشتند تا مسی را کنترل کنند. وقتی […]سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: خیلی تیم‌ها در سال‌های اخیر برنامه داشتند تا مسی را کنترل کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، پاکو خمز در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، اظهار داشت: هیچ برنامه مشخصی برای کنترل یک بازیکن خاص ندارم. خیلی تیم‌ها در سال‌های اخیر برنامه داشتند تا مسی را کنترل کنند. وقتی کسی خلاقیت خدادادی دارد، کنترل کردنش خیلی سخت است. کاری که ما می کنیم آنالیز کردن بازیکنان است، می‌دانیم خصوصیات مثبت‌شان چیست و نقاط قوت‌شان کجا است. سعی داریم با گفتن این آنالیزها به بازیکنان، نفرات تیم حریف را کنترل کنیم. برای این کار برنامه خاصی نداریم تا یک بازیکن را از جای دیگری به این طرف زمین بیاوریم. اگر چنین کاری انجام بدهیم و فقط بخواهیم یک بازیکن را کنترل کنیم، در قسمت دیگر زمین فضا ایجاد می‌شود.

وی افزود: هیچ وقت این کار را انجام نمی‌دهیم بلکه به بازیکنان می‌گوییم تیمی این کار را انجام داده و درست جایگیری و با بازیکن حریف یارگیری کنند. این کاری است که ما انجام می‌دهیم.

ادامه دارد…