خدمات‌رسانی درمانی به ۲۰ هزار نفر در قالب اردوی جهادی پایگاه هوانیروز تبریز
خدمات‌رسانی درمانی به ۲۰ هزار نفر در قالب اردوی جهادی پایگاه هوانیروز تبریز

فرمانده پایگاه ششم رزمی هوانیروز تبریز از خدمات‌رسانی درمانی به ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر در قالب اردوی جهادی به شهروندان تبریزی و اهالی روستای مایان خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، سرهنگ خلبان بهروز سلیمانی  امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هم‌زمان با فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و چهل و پنجمین […]فرمانده پایگاه ششم رزمی هوانیروز تبریز از خدمات‌رسانی درمانی به ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر در قالب اردوی جهادی به شهروندان تبریزی و اهالی روستای مایان خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، سرهنگ خلبان بهروز سلیمانی  امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هم‌زمان با فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای منویات فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش، اولین و بزرگترین اردوی جهادی یادمان سردار لشکر پاسدار حسن باقری و شهدای سرافراز هوانیروز و شهدای مایان توسط پایگاه ششم رزمی هوانیروز تبریز برگزار شد.

وی افزود: این طرح با همکاری و مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تبریز از چهاردهم تا هفدهم بهمن‌ماه امسال به مدت ۴ روز در سالن ورزشی شهدای مایان سفلی برگزار شد.

فرمانده پایگاه ششم رزمی هوانیروز تبریز با اشاره به خدمات‌رسانی درمانی به ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر در قالب این اردو اذعان کرد: در این طرح خدمات مختلف درمانی از جمله قلب و عروق، داخلی، زنان و زایمان، کودکان، عمومی، دندانپزشکی، روانشناسی، فرهنگی و خدمات دارویی به شهروندان تبریزی و اهالی روستای مایان ارائه شد.

وی همچنین در ادامه تصریح کرد: برپایی اردوهای جهادی به این منظور است که ارتش همیشه در صحنه و جامعه پزشکی بتواند همانند سایر اقشار جامعه دین خود را به مردم ادا کند و درجاهایی که سطح دسترسی به مراکز بهداشتی و درمانی دورتر است، خدمات ارائه کنند.

پایان پیام/