حقوق اعضای شورای شهر تبریز  منتشر شد
حقوق اعضای شورای شهر تبریز  منتشر شد

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از انتشار رسمی حق الجلسات و حقوق اعضای این شورا در راستای تحقق وعده “شفافیت” ( در فروردین ۱۴۰۱)خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، “حجت الاسلام رسول برگی” امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: موضوع انتشار حق الجلسات  اعضای شورای شهر که پیش از این و در […]رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از انتشار رسمی حق الجلسات و حقوق اعضای این شورا در راستای تحقق وعده “شفافیت” ( در فروردین ۱۴۰۱)خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، “حجت الاسلام رسول برگی” امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: موضوع انتشار حق الجلسات  اعضای شورای شهر که پیش از این و در قالب طرحی از سوی اینجانب مطرح شده بود، پس از ایجاد بسترهای لازم، به تصویب رسید و هم اکنون حق الجلسات اعضای شورای شهر در سامانه شفافیت شهرداری منتشر شده است. 

وی گفت: از این پس، عموم شهروندان، اهالی رسانه و دیگر مسوولان این امکان را خواهند داشت تا با مراجعه به سامانه شفافیت شهرداری، ازکم و کیف دریافتی های نمایندگان شورای شهر در هر ماه مطلع شوند.

برگی همچنین، با اشاره به ضرورت اجرای این طرح، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان ناظر و سیاستگذار مدیریت شهری، در راستای حاکم نمودن شفافیت در بدنه مدیریت شهری، باید با پیشگامی، تقید عملی خود را  به رویکرد شفافیت در حوزه های مختلف شهرداری نشان می داد که خوشبختانه این هدف امروز در گام عملی محقق شده است.

وی افزود: عملکرد شورای اسلامی ششم شهر تبریز و طرح‌های مصوب در راستای شفاف سازی هرچه بیشتر دیگر امور و حوزه ها تداوم خواهد داشت.

حق الجلسه ها مربوط به فروردین ۱۴۰۱ است برای ۱۵ روز کاری است و هر ماه در سامانه شفافیت شهرداری تبریز جداگانه منتشر می‌شود.

جهت مشاهده حق الجسه اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در فروردین ۱۴۰۱ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انتهای پیام/