خبرگزاری میزان – قوه قضاییه علی رغم اینکه مسئولیت مستقیمی در حوزه اقتصاد ندارد، در قالب ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به حمایت حقوقی و قضایی از تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی می‌پردازد. این ستاد در استان‌های مختلف فعالیت دارد و برای تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی در هر استان حمایت‌های حقوقی ارائه می‌دهد. علاوه […]

خبرگزاری میزان – قوه قضاییه علی رغم اینکه مسئولیت مستقیمی در حوزه اقتصاد ندارد، در قالب ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به حمایت حقوقی و قضایی از تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی می‌پردازد.

این ستاد در استان‌های مختلف فعالیت دارد و برای تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی در هر استان حمایت‌های حقوقی ارائه می‌دهد. علاوه بر آن مسئولان دستگاه قضایی در قالب بازدید از کارخانه‌ها و واحد‌های تولیدی از نزدیک با مهم‌ترین چالش‌های آن‌ها آشنا می‌شوند که این امر نیز نقش مهمی در حل این چالش‌ها دارد.

در این راستا، دستگاه قضایی در استان قم اقدامات متعددی در سال گذشته انجام داده که در ادامه به برخی از این اقدامات اشاره خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

شرکت سبز رادین که در زمینه مونتاژ لوازم برقی خانگی فعالیت می‌کند، به دلیل بدهی معوق به بانک و اقدام حقوقی بانک عامل و احتمال تعطیلی این واحد تولیدی با مشکل مواجه شده بود.

با ورود دستگاه قضایی و طرح موضوع در کمیته حمایت قضایی استان قم، با بانک عامل جهت توقف اقدامات اجرایی تا تعیین تکلیف در محاکم قضایی استان قم مکاتبه به عمل آمد.

اقدامات دستگاه قضایی به منظور حل مشکل این واحد تولیدی منجر به حفظ اشتغال ۱۲ نفر از کارگران شد.

انتهای پیام/