جلسه شورای منطقه‌ای احیای دریاچه ارومیه تشکیل می‌شود
جلسه شورای منطقه‌ای احیای دریاچه ارومیه تشکیل می‌شود

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی از تشکیل جلسه شورای منطقه‌ای احیای دریاچه ارومیه خبر داد و گفت: در این جلسه عملکرد دستگاه‌های مسؤول درخصوص اجرای طرح‌های احیای دریاچه ارومیه از ابتدای سال ۱۴۰۰ بررسی می‌شود. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدباقر هنربر  در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جلسه شورای منطقه‌ای احیای دریاچه ارومیه به‌منظور […]مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی از تشکیل جلسه شورای منطقه‌ای احیای دریاچه ارومیه خبر داد و گفت: در این جلسه عملکرد دستگاه‌های مسؤول درخصوص اجرای طرح‌های احیای دریاچه ارومیه از ابتدای سال ۱۴۰۰ بررسی می‌شود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمدباقر هنربر  در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جلسه شورای منطقه‌ای احیای دریاچه ارومیه به‌منظور بررسی آخرین وضعیت این دریاچه و روند اجرای طرح‌های احیای آن، روز سه‌شنبه ۲۱ تیر با حضور مسؤولان دستگاه‌های عضو این شورا تشکیل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه گزارش وضعیت دریاچه ارومیه و عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص طرح‌های احیای دریاچه از ابتدای سال ۱۴۰۰ بررسی خواهد شد.

هنربر افزود: دولت سیزدهم، احیای دریاچه ارومیه را یک ضرورت راهبردی برای منطقه شمال‌غرب کشور می‌داند و قصد دارد تا گام‌هایی که برای تحقق این هدف برداشته شده را به سرانجام برساند.

انتهای پیام/س