جزئیات جدید از دستگیری همسر مدیرعامل سکه ثامن
جزئیات جدید از دستگیری همسر مدیرعامل سکه ثامن

همسر متهم اصلی پرونده سکه ثامن در فرودگاه تبریز دستگیر شد. به گزارش  قلم پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، پیرو اطلاعیه شماره یک نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خصوص دستگیری مدیرعامل شرکت الکترونیکی سکه ثامن، به اطلاع مردم شریف و فهیم ایران می رساند، صبح امروز با هوشیاری خدمتگزاران شما در ناجا، […]

همسر متهم اصلی پرونده سکه ثامن در فرودگاه تبریز دستگیر شد.

به گزارش  قلم پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، پیرو اطلاعیه شماره یک نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خصوص دستگیری مدیرعامل شرکت الکترونیکی سکه ثامن، به اطلاع مردم شریف و فهیم ایران می رساند، صبح امروز با هوشیاری خدمتگزاران شما در ناجا، همسرمتهم اصلی پرونده “سکه ثامن” در فرودگاه تبریز دستگیر و به منظور استرداد اموال مردم و سیر مراحل قانونی، به مراجع قضائی تحویل داده شد.

گزارش فارس حاکی است، در روزهای اخیر با تلاش گسترده پلیس و همکاری دستگاه قضا، متهم متواری شرکت تجارت الکترونیکی ثامن معروف به سکه ثامن که قریب به ۲۰ روز از کشور متواری شده بود، شناسایی، دستگیر و به کشور بازگردانده شد.

متهم با بیش از هزار نفر معامله، مبادله، خرید و فروش طلا و سکه داشت و با توجه به نوساناتی که در موضوع ارزش سکه صورت گرفت با کلاهبرداری میلیاردی از کشور متواری شده بود.