به گزارش قلم پرس از تبریز، علی حاج ملاعلی تبریزی در حاشیه جلسه طرح جهش تولید در دیمزارهای استان گفتگو با خبرنگاران از کشاورزان خواست هر چه سریع‌تر در مدت زمان باقی مانده تا مهلت تعیین شده با مراجعه به شعب و نمایندگی‌های بیمه‌ای نسبت به بیمه کردن محصولات خود اقدام کنند. وی با بیان […]

به گزارش قلم پرس از تبریز، علی حاج ملاعلی تبریزی در حاشیه جلسه طرح جهش تولید در دیمزارهای استان گفتگو با خبرنگاران از کشاورزان خواست هر چه سریع‌تر در مدت زمان باقی مانده تا مهلت تعیین شده با مراجعه به شعب و نمایندگی‌های بیمه‌ای نسبت به بیمه کردن محصولات خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه کشاورزان لازم است به منظور استفاده از مزایای بیمه به عنوان یک چتر حمایتی نسبت به بیمه محصولات کشاورزی اقدام کنند، گفت: خطرپذیری فعالیت در بخش کشاورزی به علت وابستگی زیاد آن به شرایط جوی، همواره مقوله پوشش بیمه محصولات کشاورزی در منطقه را با اهمیت کرده است.

ملاعلی تبریزی با بیان اینکه صندوق بیمه محصولات کشاورزی تا ۳ برابر حق بیمه پرداختی کشاورزان غرامت پرداخت می‌کند، اظهار امیدواری کرد تا پایان مدت زمان مقرر عملیات بیمه‌گری، سطوح بیمه محصولات کشاورزی با مشارکت و افزایش آگاهی بهره برداران بخش کشاورزی افزایش یابد.

مدیر گروه خدمات بیمه‌ای محصولات کشاورزی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: در سال زراعی گذشته قریب به ۵۴ هزار خسارت دیده از صندوق بیمه غرامت دریافت کردند.

انتهای پیام/