شهردار منطقه۳ تبریز از اجرای عملیات عمرانی بصورت شبانه روزی در پروژه تقاطع غیر همسطح شهید فلاحی خبر داد. به گزارش قلم پرس، اکبر پورخردمند با اعلام این خبر گفت: برای اتمام در زمان تعیین شده، عملیات عمرانی و اجرایی در تمام قستهای پروژه تقاطع غیر همسطح شهید فلاحی بصورت شبانه روزی در حال اجرا […]شهردار منطقه۳ تبریز از اجرای عملیات عمرانی بصورت شبانه روزی در پروژه تقاطع غیر همسطح شهید فلاحی خبر داد.

به گزارش قلم پرس، اکبر پورخردمند با اعلام این خبر گفت: برای اتمام در زمان تعیین شده، عملیات عمرانی و اجرایی در تمام قستهای پروژه تقاطع غیر همسطح شهید فلاحی بصورت شبانه روزی در حال اجرا است.
وی ادامه داد: با تزریق اعتبار مناسب برای این پروژه، این عملیات تسریع یافته و در موعد مقرر شاهد تکمیل و اتمام آن خواهیم بود.
پورخردمند اظهار کرد: در ادامه فعالیت های عمرانی این پروژه، عملیات خاکبرداری برای احداث رمپ ضلع غربی به صورت شبانه انجام گرفت. همچنین اجرای دیواره رمپ ضلع شرقی با جدیت ادامه دارد.
شهردار منطقه ۳ تبریز همچنین از بتن ریزی پایه p6 خبر داد و افزود: بتن ریزی پایه های این پروژه تا پایان خرداد به اتمام می رسد. بعد از اتمام بتن ریزی پایه ها، خاکریزی و عرشه گذاری تقاطع آغاز خواهد شد.
وی با تاکید بر این نکته که عملیات عمرانی را در این پروژه به صورت شبانه روزی ادامه می دهیم، افزود: پروژه شهید فلاحی به لحاظ موقعیت ترافیکی از اهمیت زیادی برخوردار است و سعی می کنیم با فعالیت شبانه روزی طبق روزشمار نصب شده، پروژه را به موقع به بهره برداری برسانیم.