تاج: اجازه نخواهیم داد کسی حال خوب را از فوتبال ما بگیرد/تمدید قرارداد کی‌روش تا پایان جام ملت‌های آسیا
تاج: اجازه نخواهیم داد کسی حال خوب را از فوتبال ما بگیرد/تمدید قرارداد کی‌روش تا پایان جام ملت‌های آسیا

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید هر شخصی بخواهد در برنامه تیم ملی برای آماده‌سازی در راه جام ملت‌های آسیا اختلال ایجاد کند شدیدا با او برخورد خواهند کرد. به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال درباره برنامه‌های تیم ملی تا جام ملت‌های آسیا گفت: برنامه تیم ملی تا این مسابقه‌ها […]

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید هر شخصی بخواهد در برنامه تیم ملی برای آماده‌سازی در راه جام ملت‌های آسیا اختلال ایجاد کند شدیدا با او برخورد خواهند کرد.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال درباره برنامه‌های تیم ملی تا جام ملت‌های آسیا گفت: برنامه تیم ملی تا این مسابقه‌ها به صورت دقیق تنظیم شده است و آن را به اطلاع همه باشگاه‌ها و مربیان رسانده‌ایم. اگر کسی بخواهد در روند آماده‌سازی تیم ملی و پیاده کردن این برنامه اختلالی حتی کم ایجاد کند با او برخورد قاطع خواهیم کرد.

او ادامه داد: از بندهای موجود در اساسنامه فدراسیون فوتبال استفاده خواهیم کرد تا با این اخلال‌گران برنامه تیم ملی برخورد کنیم. هدف ما از این کار قهرمانی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا پس از ۴۴ سال است. قرارداد کی‌روش تمدید شده است و در جلسه‌ای که من با او در ترکیه داشتم درباره شرایط مختلف به تفاهم و تعامل رسیدیم و کی‌روش در جام ملت‌های آسیا سرمربی ما خواهد بود.

رییس فدراسیون فوتبال که چهارشنبه شب با یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، هم‌چنین درباره تیم‌های لیگ برتری نیز گفت: فدراسیون فوتبال تلاش کرد در برنامه آماده‌سازی که تدوین می‌کند حق زیادی نیز برای باشگاه‌ها قائل شده باشد و برنامه‌ای داشته باشد که تیم‌هایی چون پرسپولیس، تراکتورسازی، استقلال و سایر تیم‌ها ضمن حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا از این مسابقه‌ها حذف نشوند و تا مراحل پایانی نیز پیش بروند. اکنون حال فوتبال ایران و حال مردم خوب است و به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد که کسی بخواهد این حال خوب را از فوتبال ما بگیرد.