بوسکتس: هنوز شانس قهرمانی داریم
بوسکتس: هنوز شانس قهرمانی داریم

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، بارسلونا با تساوی ناامید کننده‌ای که برابر لوانته به دست آورد تا حدود زیادی شانس قهرمانی در لالیگا را از دست داد چرا که باید در هر دو بازی باقیمانده خود به پیروزی برسد و در عین حال رئال و اتلتیکو مادرید هم دو بار تن به شکست دهند که این […]

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، بارسلونا با تساوی ناامید کننده‌ای که برابر لوانته به دست آورد تا حدود زیادی شانس قهرمانی در لالیگا را از دست داد چرا که باید در هر دو بازی باقیمانده خود به پیروزی برسد و در عین حال رئال و اتلتیکو مادرید هم دو بار تن به شکست دهند که این بسیار دور از انتظار و بعید است.

سرخیو بوسکتس بعد از بازی گفت: هنوز شانس کمی برای قهرمانی وجود دارد. همه چیز بستگی به نتایج رئال مادرید و اتلتیکو دارد. امتیازات کمی باقی مانده است. شرایط سخت شده است اما روی کاغذ شانس قهرمانی داریم.

او ادامه داد: بازی را خوب آغاز کردیم و توانستیم دو گل هم به ثمر برسانیم. متاسفانه اشتباهات بسیار بدی داشتیم. در نیمه دوم تمرکز لازم را نداشتیم و فرصت‌های بسیار خوبی را از دست دادیم.

بوسکتس در پایان گفت: اشتباهات ما تنها به بازی امشب خلاصه نمی‌شود و امتیازات زیادی را به این خاطر از دست دادیم. یک نیمه بسیار بد داشتیم و همین باعث شد تا دو امتیاز را از دست دهیم.

 بارسلونا با ۷۶ امتیاز به رده دوم جدول رده‌بندی صعود کرد این درحالی است که اتلتیکو مادرید با وجود یک بازی کم‌تر و ۷۷ امتیاز در صدر باقی ماند. رئال مادرید هم با ۷۵ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به بارسلونا در رده سوم قرار دارد.

انتهای پیام