بهره‌برداری از چند پروژه عمرانی خدماتی طی روزهای آینده
بهره‌برداری از چند پروژه عمرانی خدماتی طی روزهای آینده

شهردار منطقه ۱ تبریز از بهره‌برداری و افتتاح چند پروژه عمرانی خدماتی با هزینه‌ای بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال طی روزهای آینده خبر داد. به گزارش قلم پرس، اکبر پورخردمند در جریان بازدید از پروژه‌های در حال اجرای منطقه ۱ گفت: پروژه‌های پل عابرپیاده کلانترباغی، پل عابر پیاده آخر خیابان شهید رجائی (یوسف آباد)، ساماندهی […]شهردار منطقه ۱ تبریز از بهره‌برداری و افتتاح چند پروژه عمرانی خدماتی با هزینه‌ای بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش قلم پرس، اکبر پورخردمند در جریان بازدید از پروژه‌های در حال اجرای منطقه ۱ گفت: پروژه‌های پل عابرپیاده کلانترباغی، پل عابر پیاده آخر خیابان شهید رجائی (یوسف آباد)، ساماندهی و اصلاح نرده های زیرگذر آبرسان ضلع شمالی و جنوبی هم اکنون در آخرین مرحله عملیاتی قرار دارند.
وی فزود: این پروژه ها به زودی به بهره‌برداری خواهند رسید که هزینه اجرائی آنها مبلغی حدود ۱۴۰ میلیارد ریال است و چه به لحاظ زیبایی‌سازی و چه به لحاظ اجرای پروژه‌های انسان‌محور و ایمن سازی معابر و مکان های پرتردد، نقش مهمی در سطح منطقه ایفا خواهند کرد.
به گفته پورخردمند، در کنار این سه پروژه مهم چند پروژه آسفالت اساسی و اصلاح مسیرهای شریانی نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.