بررسی دیدار/ ذوب آهن ۰-۰ تراکتور
بررسی دیدار/ ذوب آهن ۰-۰ تراکتور

دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور با نتیجه تساوی بدون گل در به پایان رسید.

به گزارش قلم پرس، تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور تبریز در سری رقابت های هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۴۵ امروز (یکشنبه ۲۴ شهریور ماه) در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار بدون گل به پایان رسید.

داور این دیدار به علیرضا منظمی (دقیقه ۴۳) از ذوب‌آهن و کوین فورچونه ( دقیقه ۵۴)، میثم تیموری (دقیقه ۵۶)، ایمان سلیمی (دقیقه ۵۹) و مسعود شجاعی ( دقیقه ۷۳) از تراکتور کارت زرد نشان داد.

ترکیب دو تیم:

ذوب آهن اصفهان

یوسف بهزادی،محمد نژاد مهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی فر، رضا حبیب زاده، مهران درخشان مهر، میلاد شیخ فخرالدینی، مسعود ابراهیم زاده و ارسلان مطهری ( از دقیقه ۷- علیرضا منظمی)

سرمربی: علیرضا منصوریان

تراکتورسازی تبریز

رشید مظاهری، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، محمدرضا خانزاده، میثم تیموری، رضا اسدی، میمبلا ( از دقیقه ۷۵- اکبر ایمانی)، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه ( از دقیقه ۶۱ – یوکیا سوگیتا)، احسان حاج صفی و کوین فورچونه ( از دقیقه ۶۱ – ساسان انصاری)

سرمربی: مصطفی دنیزلی

دقایق حساس:

دقیقه ۶: قاسم حدادی فر از طریق ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت حساس شده بود که توپ ارسالی این بازیکن به راحتی در اختیار رشید مظاهری قرار گرفت.

دقیقه ۸: احسان حاج صفی از پشت محوطه جریمه ذوب آهن صفهان به صورت ناگهانی به سمت دروازه این تیم شوت زنی کرد که توپ به صورت خطرناک از کنار دروازه راهی بیرون شد.

دقیقه ۱۲: میلاد فخرالدینی توپ را به داخل محوطه جریمه تیم تراکتور شوت زد که رشید مظاهری توانست در اختیار بگیرد.

دقیقه ۱۶: قاسم حدادی فر توپ را از طریق ضربه ایستگاهی به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که توپ با ضربه سر هادی محمدی از بالای دروازه رشید مظاهری راهی بیرون شد.

دقیقه۴۳: رضا حبیب زاده توپ را از سمت چپ زمین مسابقه به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که تیم میزبان در موقعیت گل قرار گرفت که داور بر روی رشید مظاهری اعلام خطا کرد.

دقیقه ۵۰: قاسم حدادی فر توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که در ادامه در سر زنی ناموفق بوده و توپ از کنار دروازه راهی بیرون شد.

دقیقه ۵۱: محمدرضا عباسی پا به توپ تا پشت محوطه جریمه تیم تراکتور پیش رفته و به علیرضا منظمی پاس داد و در ادامه این بازیکن پس از ورود به داخل محوطه جریمه تیم تراکتور با قدرت شوت زنی کرد که توپ در موقعیت خطرناک با تیرک دروازه برخورد کرده و از بالای دروازه راهی بیرون شد.

دقیقه ۵۵: شوت پرقدرت پشت محوطه جریمه حمید بوحمدان از روی دروازه تیم تراکتور راهی بیرون شد.

دقیقه ۵۷: توپ توسط مهران درخشان مهر از سمت راست زمین مسابقه به داخل محوطه جریمه ارسال شد که در ادامه با ضربه سر محمدرضا عباسی از بالای دروازه راهی بیرون شد.

دقیقه ۶۸: توپ با قیچی برگردان زیبای علیرضا منظمی از داخل محوطه جریمه تیم تراکتور راهی بیرون شد.

دقیقه ۸۸: قاسم حدادی فر از طریق کرنر توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که پس از برخورد با بازیکن تیم ذوب آهن، عرض زمین را طی کرده و راهی بیرون شد.

گفتنی است، تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور تبریز با این نتیجه در جدول رده بندی به ترتیب ۲ و ۵ امتیازی شدند.