خبرگزاری میزان – با هدف رفع موانع واردات و کمک به معیشت مرزنشینان رضا خشنودی، معاون قضایی دادستان کل کشور از بازارچه مرزی شهرستان میرجاوه بازدید کرد. خشنودی هدف بازدید از بازارچه مرزی میرجاوه را بررسی مشکلات و موانع موجود در این بازارچه و مبادلات مرزی عنوان کرد و افزود: امیدواریم مشکلات هر چه زودتر […]

خبرگزاری میزان – با هدف رفع موانع واردات و کمک به معیشت مرزنشینان رضا خشنودی، معاون قضایی دادستان کل کشور از بازارچه مرزی شهرستان میرجاوه بازدید کرد.

خشنودی هدف بازدید از بازارچه مرزی میرجاوه را بررسی مشکلات و موانع موجود در این بازارچه و مبادلات مرزی عنوان کرد و افزود: امیدواریم مشکلات هر چه زودتر شناسایی شوند تا بازرگانی جمهوری اسلامی در این منطقه ارتقاء پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

وی در پایان بیان کرد: متاسفانه زیرساخت‌های توسعه این بازارچه ضعیف است و استفاده بهینه از این ظرفیت اقتصادی در سیستان و بلوچستان صورت نگرفته و مسئولان در تلاش برای شناسایی مشکلات و مانع زدایی در این منطقه هستند و قوه قضاییه نیز در راستای وظیفه صیانت و نگهداری از انفال و بیت المال و حقوق عامه حامی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی است که به رفع موانع و شکوفایی اقتصادی کمک می‌کند.

انتهای پیام/