امروز روز عزت و عظمت ایران اسلامی است
امروز روز عزت و عظمت ایران اسلامی است

استاندار آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز با حضور در شعبه اخذ رای شماره ۹۹ در مسجد آیت‌الله انگجی تبریز، ضمن قدردانی از همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، به خبرنگاران گفت: امروز روز عزت و عظمت ایران اسلامی و ادای دین مردم به نظام و انقلاب، آرمان‌های امام و رهبری و خون پاک شهداست. دکتر اسماعیل […]

استاندار آذربایجان شرقی پیش از ظهر امروز با حضور در شعبه اخذ رای شماره ۹۹ در مسجد آیت‌الله انگجی تبریز، ضمن قدردانی از همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، به خبرنگاران گفت: امروز روز عزت و عظمت ایران اسلامی و ادای دین مردم به نظام و انقلاب، آرمان‌های امام و رهبری و خون پاک شهداست.

دکتر اسماعیل جبارزاده افزود: مردم استان با حضور بانشاط خود در انتخابات، هفتم اسفند را به یکی از افتخارات تاریخ آذربایجان تبدیل می‌کنند.

وی اظهار داشت: اخبار رسیده حاکی از حضور گسترده مردم در شعب اخذ رای تبریز و شهرستان‌ها از نخستین ساعات رای‌گیری است و امیدواریم در پایان انتخابات شاهد ثبت حماسه سیاسی دیگری در تاریخ استان باشیم.

b22006

جبارزاده افزود: پیشاپیش این حماسه را به مردم استان تبریک می‌گویم و از آحاد مردم می‌خواهم در اولین فرصت برای رای دادن پای صندوق‌های رای حاضر شوند و رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین در خصوص تاثیر حضور باشکوه مردم در انتخابات بر پیشبرد سیاست‌های نظام و دولت در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی، گفت: هرچه حضور مردم در صحنه بیشتر و پرشورتر باشد دولت با اقتدار بیشتری در صحنه‌های بین‌المللی حضور می‌یابد.

وی افزود: حضور مردم پشتوانه محکمی برای پیشبرد سیاست‌های دولت و نظام و زمینه مناسبی برای احقاق حقوق ملت ایران است و قطعا انتخابات امروز نیز روحیه مضاعفی برای دولتمردان خواهد بود.