افتتاح ۱۰۰ میلیارد تومان طرح عمرانی در آذرشهر
افتتاح ۱۰۰ میلیارد تومان طرح عمرانی در آذرشهر

هم زمان با ایام الله دهه فجر پروژه‌های عمرانی آذرشهر با سرمایه‌گذاری به ارزش یک‌صد میلیارد تومان با حضور معاون سیاسی‌و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید. به گزارش قلم پرس،از تبریز، تراب محمدی امروز در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی آذرشهر اظهار کرد: پروژه‌هایی که امروز به بهره‌برداری رسید جزء نیازمندی‌های ضروری شهروندان است […]هم زمان با ایام الله دهه فجر پروژه‌های عمرانی آذرشهر با سرمایه‌گذاری به ارزش یک‌صد میلیارد تومان با حضور معاون سیاسی‌و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، تراب محمدی امروز در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی آذرشهر اظهار کرد: پروژه‌هایی که امروز به بهره‌برداری رسید جزء نیازمندی‌های ضروری شهروندان است که با هم‌افزایی و هم‌گرایی دستگاه‌های اجرایی شهرستان در خدمت شهروندان قرار گرفته است.

 
معاون سیاسی‌ واجتماعی استاندار آذربایجان شرقی به ایام‌الله دهه فجر اشاره کرد و گفت: دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی زمانی اتفاق افتاد که غبار عجیبی بر روی اسلام و جامعه حاکم بود؛ امام راحل (ره) از سال ۱۳۴۲ مبارزات خود بر علیه رژیم طاغوت را شروع کرد و علی‌رغم تبعید به کشورهای دیگر از رسالت خود عقب‌نشینی نکرده و عدالتی که جامعه تشنه آن بود را به ارمغان آورد.
 
محمدی ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی امروز در دنیا جزو معدود کشورهایی هستیم که در معادلات بین‌المللی و منطقه‌ای تأثیرگذار بوده و یکی از بازیگران اصلی صحنه تحولات مختلف هستیم؛ جبهه مقاومت نیز امروز در تمام دنیا جای خود را پیدا کرده و در معادلات آن تأثیرگذار است.
 
وی به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید کرد و اظهار داشت: امروز همه مدیران و مسئولان وظیفه دارند با امکانات موجود دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی و دولت را به مردم تبیین و آن‌ها را معرفی کنند تا مردم بدانند که تمام این‌ها برای گره‌گشایی از مشکلات مردم در خدمت آنها قرار می‌گیرد.
 
محمدی ادامه داد: تمام کارهای ارزشمندی که انجام می‌گیرد توسط فرزندان همین انقلاب و نیروهای ارزشی انجام می‌شوند که ضروری است تمام این خدمات به مردم تبیین و تشریح شود.
 
وی به دو سال اول دولت نیز اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم در دو سال اول فعالیت خود خدمات خوبی انجام داده است؛ اهتمام و سیاست دولت سیزدهم بر این است که پروژه‌های نیمه‌تمام را تکمیل کرده و در اختیار مردم قرار دهد و این‌گونه نیست که پروژه‌ای پس از کلنگ‌زنی به حال خود رها شود.
 
معاون سیاسی‌اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: وظیفه تمام مدیران ایجاد رضایت در شهروندان است طور یکه دستگاه‌های اجرایی با ارائه خدمات مناسب به شهروندان رضایت‌مندی آن‌ها را فراهم کنند.
 
محمدی به انتخابات اسفندماه اشاره کرد و گفت: تمام مسئولان در ستاد انتخابات و فرمانداری‌ها باتوجه‌به چهاراصل ابلاغی از رهبر معظم انقلاب، افزایش مشارکت عمومی را بر عهده دارند.
 
وی گفت: صیانت از آرای مردم به‌عنوان حق‌الناس وظیفه ماست و اجازه نخواهیم داد خدشه‌ای به روند انتخابات وارد شود.

پایان پیام/