اعلام جزئیات برنامه‌های سالگرد شهادت سردار سلیمانی
اعلام جزئیات برنامه‌های سالگرد شهادت سردار سلیمانی
فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به نامگذاری ۱۲ تا ۱۸ دی بنام هفته مقاومت گفت: امسال نیز به مانند سال های گذشته شاهد رویدادهای مختلف برای بزرگداشت یاد و نام سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی خواهیم بود.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، سردار اصغر عباسقلی‌زاده امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: مراسم اصلی سالگرد شهید سلیمانی روز ۱۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ صبح با حضور اقشار مختلف مردم در سالن همایش های مصلی تبریز برگزار خواهد شد. علاوه بر مراسم اصلی که در تبریز برگزار می شود در شهرستان و محلات و روستاها نیز مراسمات مشابهی برگزار می شود.

وی با اشاره به تهیه ۶۰۰ جهیزیه کامل گفت: با توجه به تقارن سالگرد شهادت سردار سلیمانی با میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها، سپاه عاشورا روز سه شنبه ۶۰۰ جهیزیه کامل بین نوعروسان توزیع خواهد کرد.

فرمانده سپاه استان خاطرنشان کرد: بیش از یک هزار بسته محتوایی و نمایشگاهی نیز برای استفاده در مساجد و مدارس تهیه و در اختیار گروه های مردمی قرار گرفته است. علاوه بر اقدامات محتوایی در فضای حقیقی، در فضای مجازی نیز پویش های مختلفی برای تبیین مکتب شهید سلیمانی راه اندازی شده است.

عباسقلیزاده در تشریح سایر برنامه های هفته مقاومت گفت: در این هفته بیش از ۲۰۰ دانشجو برای زیارت مزار سردار سلیمانی به کرمان اعزام شده اند. روز ۱۵ دی نیز محفل قرآنی نور به یاد سیدالشهدای مقاومت در تبریز برگزار خواهد شد.

این رزمنده دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت تصریح کرد: عناوین بالا تنها بخشی از اقدامات استان در سالگرد شهادت سردار سلیمانی است و طبیعتاً برنامه های مختلفی توسط گروه های مردمی و مساجد و هیئات در استان تدارک دیده شده که امیدواریم برنامه های امسال یک گام بزرگ برای تبیین و ترویج مکتب شهید سلیمانی باشد.

پایان پیام/