اعلام آمادگی شهرداری تبریز برای هرگونه کمک به شهرداری اهواز/ مردم تبریز همواره در کنار مردم اهواز بوده اند
اعلام آمادگی شهرداری تبریز برای هرگونه کمک به شهرداری اهواز/ مردم تبریز همواره در کنار مردم اهواز بوده اند

شهردار کلانشهر تبریز طی تماس تلفنی با شهردار اهواز، ضمن محکوم کردن جنایت وحشیانه اخیر در این شهر اظهار داشت: اینجانب از طرف شهروندان قدرشناس تبریز با مردم خونگرم و مقاوم اهواز اظهار همدردی می کنم. به گزارش قلم پرس، ایرج شهین باهر در گفتگوی تلفنی خود با مهندس منصور کتانباف با اظهار تاسف و […]

شهردار کلانشهر تبریز طی تماس تلفنی با شهردار اهواز، ضمن محکوم کردن جنایت وحشیانه اخیر در این شهر اظهار داشت: اینجانب از طرف شهروندان قدرشناس تبریز با مردم خونگرم و مقاوم اهواز اظهار همدردی می کنم.

به گزارش قلم پرس، ایرج شهین باهر در گفتگوی تلفنی خود با مهندس منصور کتانباف با اظهار تاسف و همدردی با مردم شریف اهواز گفت: امروز دشمنان نظام اسلامی و بدخواهان تمامیت ارضی ایران درپی شکست در جبهه های مختلف، به ترور کور و جنایت علیه مردم بی گناه روی آورده اند.

وی با تاکید بر اینکه مردم ایران اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته ثابت کرده اند هرگز تسلیم زورگویان و جنایتکاران نمی شوند اظهار داشت: مردم مقاوم اهواز همانند جنگ تحمیلی این حادثه را نیز با سربلندی پشت سر گذاشته و محکم تر از قبل در راه ارتقای میهن عزیز گام خواهند برداشت.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به نقش عاشورائیان تبریز و آذربایجان در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: مردم تبریز از همان آغاز جنگ تحمیلی همواره در کنار مردمان مقاوم خوزستان و اهواز بوده و این پیوند همچنان ادامه دارد.

وی در پایان اعلام کرد: شهرداری کلانشهر تبریز در صورت نیاز ضروری، آماده هرگونه کمک به شهرداری اهواز است.