به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدارش از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب (جمعه) و از ساعت ۲۲:۱۵ برابر الشرطه عراق قرار می‌گیرد. طبق قوانین AFC در این فصل لیگ قهرمانان فقط سه تیم برتر دوم به مرحله حذفی صعود می‌کنند و این کار را برای صعود استقلال کمی سخت‌ کرده است. […]

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدارش از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امشب (جمعه) و از ساعت ۲۲:۱۵ برابر الشرطه عراق قرار می‌گیرد. طبق قوانین AFC در این فصل لیگ قهرمانان فقط سه تیم برتر دوم به مرحله حذفی صعود می‌کنند و این کار را برای صعود استقلال کمی سخت‌ کرده است. در حال حاضر استقلال، الدحیل و الاهلی با هشت امتیاز در رده‌های اول تا سوم هستند. تنها حالتی که در آن استقلال به مرحله بعدی صعود می‌کند برد این تیم برابر الشرطه است.

استقلال اگر این بازی را ببرد و دیدار الدحیل – الاهلی برنده نداشته باشد،‌ آبی‌پوشان به عنوان تیم اول از این گروه صعود می‌کنند. در حالت بعدی اگر استقلال برنده شود و الاهلی هم الدحیل را ببرد باز هم این تیم استقلال است که به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی صعود می‌کند چون در دیدارهای رودررو برابر الاهلی نتایج بهتری گرفته است. در حالت آخر اگر استقلال برنده شود و الدحیل بتواند الاهلی را شکست بدهد استقلال در رده دوم قرار می‌گیرد چون الدحیل برابر استقلال نتایج بهتری گرفته است اما با این حال استقلال به عنوان یکی از سه تیم دوم برتر منطقه غرب، به مرحله حذفی راه پیدا می‌کند.

در صورت شکست و مساوی استقلال هم این تیم به طور قطع از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شود.

انتهای پیام