استقرار نیروهای پلیس مقابل وزارت نفت
استقرار نیروهای پلیس مقابل وزارت نفت

صبح امروز مأموران یگان‌ویژه مقابل ساختمان وزارت نفت در خیابان طالقانی مستقر شده تا با هرگونه تجمع غیرقانونی در مقابل این وزارتخانه برخورد کنند. قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، به دنبال فراخوان تجمعی مقابل وزارت نفت، مأموران یگان‌ویژه برای برخورد با هرگونه تجمع غیرقانونی در مقابل ساختمان این وزارتخانه در خیابان طالقانی مستقر شدند. […]

صبح امروز مأموران یگان‌ویژه مقابل ساختمان وزارت نفت در خیابان طالقانی مستقر شده تا با هرگونه تجمع غیرقانونی در مقابل این وزارتخانه برخورد کنند.

قلم پرس به نقل از خبرگزاری ایسنا، به دنبال فراخوان تجمعی مقابل وزارت نفت، مأموران یگان‌ویژه برای برخورد با هرگونه تجمع غیرقانونی در مقابل ساختمان این وزارتخانه در خیابان طالقانی مستقر شدند.

پیگیری‌های خبرنگار ایسنا از پلیس، درباره علت تردد مأموران یگان‌ویژه و خودروهایشان در سطح خیابان طالقانی، حاکی از این بود که این مأموران به سمت ساختمان وزارت نفت حرکت می‌کنند تا در صورت بروز هرگونه تجمع غیرقانونی با متخلفان برخورد کنند.

به گزارش ایسنا، پیش از این مقامات نیروی انتظامی در صحبت‌های مختلفی عنوان کرده بودند که پلیس با هرگونه تجمع بدون مجوز که غیرقانونی برگزار شود، برخورد خواهند کرد.

همچنین یوسفی مدیرکل امور سیاسی استاندار تهران نیز در تماس ایسنا اظهار کرد: برای تجمع مقابل وزارت نفت هیچ مجوزی صادر نشده است.