از حضور هواداران تیم ملی فوتسال افغانستان در تبریز استقبال می کنیم
از حضور هواداران تیم ملی فوتسال افغانستان در تبریز استقبال می کنیم

فرماندار تبریز با بیان اینکه هرکسی به صورت قانونی وارد کشور شود می تواند به تبریز سفر کند، گفت: هواداران تیم ملی فوتسال افغانستان نیز می‌توانند با حضور در تبریز به تشویق تیم ملی خود بپردازند و هیچ ممنوعیتی برای این موضوع وجود ندارد.

به گزارش قلم پرس، به دنبال راهیابی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان به دیدار نهایی مسابقات قهرمانی آسیا برخی مطالبی در فضای مجازی در خصوص ممنوعیت حضور هواداران تیم ملی افغانستان در تبریز برای تشویق تیم خود منتشر شده که بیشتر شبیه شیطنت بوده و مقاصد خاصی را دنبال می‌کنند.

در این خصوص بهروز مهدوی فرماندار شهرستان تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: هرکسی که به صورت قانونی وارد کشور شده باشد می‌تواند به استان آذربایجان شرقی هم سفر کند و این موضوع شامل گردشگران همه کشورها می‌شود.

وی اضافه کرد: هواداران تیم ملی فوتسال افغانستان نیز می‌توانند با حضور در تبریز به تشویق تیم ملی خود بپردازند و هیچ ممنوعیتی برای این موضوع وجود ندارد.

فرماندار تبریز تاکید کرد: مسوولان تبریز از حضور هوادران تیم ملی افغانستان در تبریز استقبال می‌کنند.

تیم‌های فوتسال افغانستان و اندونزی از مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا ادر سالن پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند که تیم افغانستان توانست در وقت‌های اندونزی را ۴ بر ۳ شکسته داده و شگفتی‌سازی این دوره از مسابقات شود.

تیم افغانستان با ژاپن بازی فینال این دوره از مسابقات را برگزار می‌کنند.