اخذ ضمانت‌نامه ۴۰۰ میلیاردی از یک شرکت خودروساز  به نفع شهرداری  تبریز با دستور قضایی
اخذ ضمانت‌نامه ۴۰۰ میلیاردی از یک شرکت خودروساز  به نفع شهرداری  تبریز با دستور قضایی

اخذ ضمانت‌نامه ۴۰۰ میلیاردی از یک شرکت خودروساز به نفع شهرداری تبریز با دستور قضایی شهردار تبریز از اخذ ضمانتنامه ۴۰۰ میلیاردی از یک شرکت خودروساز داخلی به نفع شهرداری از طریق مقام قضایی خبر داد. یه گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، یعقوب هوشیار ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: قراردادهایی […]


اخذ ضمانت‌نامه ۴۰۰ میلیاردی از یک شرکت خودروساز به نفع شهرداری تبریز با دستور قضایی


شهردار تبریز از اخذ ضمانتنامه ۴۰۰ میلیاردی از یک شرکت خودروساز داخلی به نفع شهرداری از طریق مقام قضایی خبر داد.

یه گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، یعقوب هوشیار ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: قراردادهایی در سال‌های گذشته با یک شرکت خودروساز داخلی منعقد شده و با وجود اینکه پرداخت‌هایی هم از سوی شهرداری انجام شده اما این شرکت به تعهد خود عمل نکرده بود.

وی با بیان اینکه ارقام پرداختی به این شرکت بالا بوده، افزود: قصد ما حل موضوع با خود شرکت بود اما جلسات با این شرکت نتیجه بخش نشد تا از طریق مراجع قضایی اقدام کنیم.

شهردار تبریز عنوان کرد: به دنبال پیگیری جدی این موضوع، سه روز قبل ضمانتنامه‌ای به مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان به نام شهرداری ثبت شد.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در این خصوص اظهار کرد: از تمام عوامل محترم شهرداری از جمله شخص شهردار، معاونت‌ها، حراست، شرکت واحد اتوبوسرانی و بقیه عوامل دخیل در این موضوع که نهایت تلاش را کردند و انصافا نتیجه مطلوب هم گرفتیم، قدردانی می‌کنم.

پایان پیام/