در تداوم آسفالت‌ریزی معابر سطح حوزه شهرداری منطقه ۱۰ تبریز، این عملیات در کوچه فیاض‌بخش منبع در حال اجرا است. به گزارش قلم پرس، موسی زارعی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر، خدمت‌رسانی شایسته در تسهیل تردد شهروندان، عملیات آسفالت‌ریزی کوچه فیاض بخش واقع در خیابان منبع بعد […]در تداوم آسفالت‌ریزی معابر سطح حوزه شهرداری منطقه ۱۰ تبریز، این عملیات در کوچه فیاض‌بخش منبع در حال اجرا است.

به گزارش قلم پرس، موسی زارعی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر، خدمت‌رسانی شایسته در تسهیل تردد شهروندان، عملیات آسفالت‌ریزی کوچه فیاض بخش واقع در خیابان منبع بعد از اتمام زیرسازی‌های لازم در حال اجرا است.
وی مساحت کل آسفالت‌ریزی این مسیر را ۳ هزار متر مربع اعلام کرد و افزود: عملیات آسفالت‌ریزی کوچه مذکور به منظور رفع موانع عبوری اهالی تاکنون در یک‌هزار مترمربع مساحت و با حجم آسفالت ۱۰۰ تن به انجام رسیده است.
زارعی تصریح کرد: عملیات آسفالت‌ریزی به صورت کلی و لکه‌گیری در سطح منطقه براساس اولویت و نیازسنجی در محلات و معابر اصلی و فرعی توسط اکیپ‌های فنی و عمرانی منطقه انجام می‌شود.