آمریکا به دنبال توافقی غیرشفاف و مجهول است/ اروپای‌‌ها آتش تهیه‌کن آمریکا و صهیونیست‌ها هستند
آمریکا به دنبال توافقی غیرشفاف و مجهول است/ اروپای‌‌ها آتش تهیه‌کن آمریکا و صهیونیست‌ها هستند

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: طرف‌های غربی هیچ تعهدی در دوران برجام اجرا نکردند و آمریکا نیز به طور آشکار آن را نقض کرد و امروز نیز آمریکا است که به دنبال توافقی غیرشفاف و مجهول است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی با اشاره به بیانیه اخیر کشورهای اروپایی علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: اروپایی‌ها آتش تهیه‌کن آمریکا و صهیونیست‌ها هستند و به دنبال بهانه‌ای برای بی‌عملی هستند در حالی که ما در مسیر مذاکرات شفاف و روشن انتظارات خود را بیان کردیم.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در دوران اجرای برجام به.طور کامل به تعهدات خود پایبند بود اما طرف.های غربی هیچ تعهدی را اجرا نکردند و آمریکا نیز به طور آشکار آن‌ را نقض کرد و امروز نیز آمریکاست که به دنبال توافقی غیرشفاف و مجهول است.

نماینده مردم تبریز در مجلس تاکید کرد: ما به دنبال انتفاع اقتصادی و بهره‌گیری از حقوق هسته‌ای بر اساس قوانین بین‌المللی هستیم اما طرف‌های غربی به بهانه‌های واهی ادعاهایی را در مورد موضوعات پادمانی مطرح می.کنند که این خطوط قرمز ایران را تامین نمی‌کند، از این‌رو ما همچنان در معرض تحریم باقی خواهیم ماند و توافق در این شرایط منطقی نیست.

وی تصریح کرد: هر زمان سایه تحریم به بهانه‌های سیاسی و ادعایی از سر ملت ما برداشته شود و زیاده‌خواهی‌ها تمام شود ما آماده توافق هستیم، چرا که اصل توافق بر پایه انتفاع اقتصادی و رفع تحریم است.

انتهای پیام/