آغاز عملیات تخریب املاک در مسیرگشایی گوروانچی
آغاز عملیات تخریب املاک در مسیرگشایی گوروانچی

آغاز عملیات تخریب املاک در مسیرگشایی گوروانچی شهردار منطقه ۸ تبریز از آغاز تخریب املاک توافق شده در مسیرگشایی گوروانچی خبر داد. به گزارش شهریار، حسین منیری فر با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه مسیرگشایی گوروانچی به سبب واقع شدن در یکی از پر ترددترین نقاط شهری از مهم‌ترین پروژه‌های مسیرگشایی منطقه ۸ به شمار […]
آغاز عملیات تخریب املاک در مسیرگشایی گوروانچی

شهردار منطقه ۸ تبریز از آغاز تخریب املاک توافق شده در مسیرگشایی گوروانچی خبر داد.

به گزارش شهریار، حسین منیری فر با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه مسیرگشایی گوروانچی به سبب واقع شدن در یکی از پر ترددترین نقاط شهری از مهم‌ترین پروژه‌های مسیرگشایی منطقه ۸ به شمار می‌رود که هم اکنون با تخریب املاک تملک شده فاز اجرایی آن توسط شهرداری منطقه ۸ کلید خورده است.

وی افزود: خیابان گوروانچی با طول مسیر ۴۲۰ متری و عرض ۱۸ متری، خیابان های شهید علیپور، قره‌باغیها و امام خمینی (ره) را به هم متصل خواهد کرد و پس از سال‌ها، شهروندان ساکن در این مسیر می‌توانند از این طریق به آسانی تردد کرده و خود را به یکی از خیابان‌های اصلی تبریز برسانند.

شهردار منطقه ۸ در پایان گفت: با اتمام این پروژه شاهد کاهش بار ترافیکی خواهیم بود و هدف عمده آن کاهش ترافیک خیابان امام خمینی (ره) و قره باغی ها بوده که با بهره‌برداری از این مسیرگشایی، بافت فرسوده محدوده کوی گوراوانچی اصلاح شده و همچنین خیابان قره باغی به خیابان امام خمینی (ره) وصل می‌شود.