آزادسازی ۲ زندانی خانم توسط دانش‌آموز دوم ابتدایی مراغه‌ای
آزادسازی ۲ زندانی خانم توسط دانش‌آموز دوم ابتدایی مراغه‌ای

دانش‌آموز مراغه‌ای به منظور همدردی با خانواده‌های شهدای دانش‌آموز حادثه تروریستی کرمان، اقدام به آزادسازی دو زندانی جرایم غیرعمد کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، نورسان محسنی، دانش‌آموز پایه دوم ابتدایی مدرسه سما شهرستان مراغه در اقدامی خداپسندانه با اهدای هدایای نقدی تولد و شکستن قلکش، موجبات آزادی دو زندانی خانم را فراهم کرد. محسنی […]دانش‌آموز مراغه‌ای به منظور همدردی با خانواده‌های شهدای دانش‌آموز حادثه تروریستی کرمان، اقدام به آزادسازی دو زندانی جرایم غیرعمد کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، نورسان محسنی، دانش‌آموز پایه دوم ابتدایی مدرسه سما شهرستان مراغه در اقدامی خداپسندانه با اهدای هدایای نقدی تولد و شکستن قلکش، موجبات آزادی دو زندانی خانم را فراهم کرد.

محسنی پدر دانش‌آموز نورسان محسنی هدف از چنین اقدامی را تکریم مقام مادران و زنان و همدردی با خانواده شهدای دانش آموز حادثه تروریستی کرمان عنوان کرد و گفت: نورسان مدام به فکر افراد گرفتار در زندان بود و از من سوال می‌کرد که آیا زندانی خانم هم داریم و آخر سر هم خودش به طور خودجوش و همزمان با فرا رسیدن روز مادر و شنیدن خبر شهادت دانش‌آموزان، چنین تصمیمی گرفت.

وی ادامه داد: ما هم از تصمیم نورسان حمایت کردیم و برای شادی روح شهدای حادثه کرمان به ویژه دانش‌آموزان اقدام به آزادسازی دو زندانی کردیم و امیدواریم این حرکت نمادین  گامی برای کمک به هم‌نوعان، آزادی گرفتاران و گره‌گشایی از مشکلات دیگران باشد.

رئیس زندان مراغه نیز در تشریح این خبر، گفت: نورسان محسنی، پس از حضور در زندان مراغه همراه با پدرش، قلک خودش را شکست و با اهدای ۱۵ میلیون تومان، زمینه آزادی دو زندانی را فراهم کرد.

جعفری ادامه داد: از ابتدای سال جاری نزدیک به ۱۵۰ زندانی با مساعدت خیران از زندان مراغه آزاد شده و به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازگشته‌اند.

پایان پیام/۶۰۰۰۷