خبرگزاری میزان – سرهنگ مسعود رفیعی، رئیس سازمان بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: ماموریت حقوقدانان بسیجی برگرفته از راه امام حسین (ع) است؛ زیرا آن امام همام در راه اعتلای عدالت و مبارزه با فساد و اجرای امر به معروف و نهی از منکر از جان، مال و اولاد و عزیزترین افراد […]

خبرگزاری میزان – سرهنگ مسعود رفیعی، رئیس سازمان بسیج حقوقدانان سپاه ثارالله استان کرمان اظهار داشت: ماموریت حقوقدانان بسیجی برگرفته از راه امام حسین (ع) است؛ زیرا آن امام همام در راه اعتلای عدالت و مبارزه با فساد و اجرای امر به معروف و نهی از منکر از جان، مال و اولاد و عزیزترین افراد خویش گذشت.

وی از بسیج حقوقدانان به عنوان یکی از بهترین قشر‌های بسیج یاد کرد و ادامه داد: اقشار بسیج در کمک به مردم خصوصا در محرومیت زدایی، کمک‌های مومنانه، کار‌های عمرانی و آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد بسیج اقدامات مهمی را انجام داده اند.

وی اعلام کرد: بسیج حقوقدان استان کرمان با کمک سایر اقشار بسیج در سال گذشته زمینه آزادی بیش از ۳۰۰ زندانی جرایم مالی و غیر عمد را فراهم کرده است.

بیشتر بخوانید:

رفیعی گفت: از مهم‌ترین ماموریت بسیج حقوقدانان استان کرمان در سال جدید، تداوم طرح هر مسجد یک حقوقدان، کمک‌های مومنامه، سازماندهی رده‌های غیر فعال، تشکیل شورای کانون‌ها و تکمیل کردن شورای بسیج حقوقدانان است.

انتهای پیام/