به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، امشب در چارچوب مرحله چهارم گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تراکتور از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به مصاف نیروهوایی عراق خواهد رفت. تراکتور هر ۳ بازی گذشته خود را با تساوی به پایان برده و اکنون با ۳ امتیاز در رده دوم قرار دارد. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش امروز […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، امشب در چارچوب مرحله چهارم گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تراکتور از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به مصاف نیروهوایی عراق خواهد رفت. تراکتور هر ۳ بازی گذشته خود را با تساوی به پایان برده و اکنون با ۳ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش امروز خود از لزوم پیروزی تراکتور در این مسابقه صحبت کرد و نوشت: تراکتور باید تساوی‌های خود را به برد بدل کند.

AFC نوشت: زمانی که محمد عباس زاده مقابل پاختاکور در هفته اول ۲ گل به ثبت رساند این گونه می‌آمد که تراکتور اولین پیروزی خود را در بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا پس از سال ۲۰۱۶ به ثبت می‌رساند ولی این اتفاق رخ نداد و ازبک‌ها ۳ بار در ۱۳ دقیقه گل زدند و بازگشتی خوب داشتند. البته تراکتور به بازی بازگشت و توانست یک گل بزند و بازی به تساوی کشیده شود. از آن زمان تراکتور در هر ۲ مسابقه خود مقابل شارجه و نیروهوایی دیگر گل نزد و نتوانست مثل بازی اول کار کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا از قرار داشتن تراکتور در رده دوم نوشت و مدعی شد که این تیم می‌تواند در لیگ برتر فوتبال ایران نیز به نایب قهرمان تبدیل شود.

AFC نوشت: با اینکه در رده دوم گروهی تراکتور قرار دارد ولی اصلا این مسئله کافی نیست و تراکتور باید بتواند امتیازهای بیشتری کسب کند. آنها یک بار دیگر مقابل نیروهوایی بازی می‌کنند و باید بتوانند تساوی را به پیروزی تبدیل کنند. آنها به نظر قوی‌تر از ۲ بازی آخرشان می‌رسند و قدرتمندتر به نظر می‌آیند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷