به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، وحید شادی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگارانت اظهار کرد: ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح امروز، شنبه ۲۷ آذرماه، گزارش واژگونی اتوبوس در آزادراه پیامبر اعظم (ص)، محدوده خیرآباد، پنج کیلومتر بعد از عوارضی به مرکز اورژانس استان اطلاع داده شد. وی افزود: در این حادثه پنج نفر مصدوم شده […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، وحید شادی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگارانت اظهار کرد: ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح امروز، شنبه ۲۷ آذرماه، گزارش واژگونی اتوبوس در آزادراه پیامبر اعظم (ص)، محدوده خیرآباد، پنج کیلومتر بعد از عوارضی به مرکز اورژانس استان اطلاع داده شد.

وی افزود: در این حادثه پنج نفر مصدوم شده و دو نفر نیز فوتی کردند که تمام مصدومان توسط عوامل اورژانس به ییمارستان بستان آباد انتقال یافتند.

وی ادامه داد: ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه صبح امروز نیز گزارش سانحه‌ای دیگر در لاین روبه رویی سانحه قبلی در محدوده قره‌بابا به مرکز اورژانس استان اطلاع داده شد.

وی افزود: در این حادثه سه دستگاه تریلی، اتوبوس و سواری با یکدیگر برخورد کرده بودند که  رانندگان تریلی و سواری(گشت اداره راه) فوت کرد و دراین حادثه سه نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند.

انتهای پیام/۶۰۰۳۴