۷۰۰ پرواز نوروزی فرودگاه بین‌المللی تبریز
۷۰۰ پرواز نوروزی فرودگاه بین‌المللی تبریز
مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی گفت:تعداد پروازهای نوروزی فرودگاه تبریز با رشدی کم سابقه به بیش از ۷۰۰ پرواز رفت و برگشت می‌رسد.

به گزارش قلم پرس، رامین آذری مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان شرقی امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: عملیات نوروزی فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز که از ۲۵ اسفند آغاز  شده و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت که در این مدت ۱۷ شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی عهده دار جابه‌جایی مسافرین نوروزی فرودگاه تبریز خواهند بود.

وی افزود: شهرهای مختلف کشور ترکیه از جمله استانبول، آدانا، قاضی پاشا، ازمیر، دنیزلی و مقاصدی مانند دبی در مسیرهای خارجی و شهرهای مشهد مقدس، جزیره کیش ، شیراز و تهران جزء پرتقاضاترین مسیرهای داخلی فرودگاه تبریز در ایام نوروز هستند.

آذری در خصوص برنامه های فرهنگی ویژه نوروز در فرودگاه تبریز هم گفت: مراسم نورافشانی همزمان با تحویل سال، اجرای موسیقی زنده در سالن ترمینال و برگزاری جشنواره‌های مختلف عکاسی و نقاشی و هم چنین اجرای برنامه ” افطاری ساده” پس از آغاز ماه مبارک رمضان از مهم ترین برنامه های فرهنگی هنری فرودگاه تبریز در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان خواهد بود.

انتهای پیام/