۴۸۵ هکتار به فضای صنعتی آذربایجان شرقی افزوده شد
۴۸۵ هکتار به فضای صنعتی آذربایجان شرقی افزوده شد

بزرگترین پروژه زیرساختی صنعتی کشور در شهرک صنعتی شهید سلیمی با افزوده شدن ۴۸۵ هکتار زمین به فضای صنعتی استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی و نماینده ولی فقیه در استان به بهره برداری رسید. به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز در آیین بهره برداری از فاز توسعه شهرک […]بزرگترین پروژه زیرساختی صنعتی کشور در شهرک صنعتی شهید سلیمی با افزوده شدن ۴۸۵ هکتار زمین به فضای صنعتی استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی و نماینده ولی فقیه در استان به بهره برداری رسید.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز در آیین بهره برداری از فاز توسعه شهرک صنعتی شهید سلیمی، اظهار کرد: مهم ترین اولویت دولت سیزدهم برای تولید، اشتغال و شرکت های دانش بنیان، تسهیل گری، پشتیبانی از تولیدکنندگان و کارآفرینان و نظارت بر اهدافی است که بتوان فضای کسب و کار را رونق داد.

وی با اشاره به اینکه ۵ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی و دولتی در استان انجام شده، افزود: ۱۷۰ واحد جدید صنعتی با ۳ هزار و ۵۰۰ اشتغال زایی در استان ایجاد شده است.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه آذربایجان شرقی در کاروان تولید و صنعت یکی از پیشگام ترین استان های کشور است، گفت: مگاپروژه هایی برای استان تعریف شده که گزارش این پروژه ها در آینده به مردم اعلام خواهد شد.

همزمان با افتتاح فاز توسعه شهرک صنعتی شهید سلیمی، طرح های توسعه ای کارخانه کیک حاج عبدالله با سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۷۵ نفر، کارخانه رب بهدانه دشت ناز با سرمایه گذاری ۳۸ میلیارد تومان و اشتغال زایی بیش از ۵۰ نفر و بزرگترین خط تولید ساندویچ پانل پلی اورتان پیوسته شرکت فولاد غرب با ظرفیت تولید ۲ میلیون مترمربع در سال در این شهرک به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/س