۴۲ پروژه آموزشی به صورت همزمان در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد
۴۲ پروژه آموزشی به صورت همزمان در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد

به مناسبت هفته دولت، ۴۲ پروژه آموزشی شامل ۱۴۶ کلاس درس به صورت همزمان در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد. مراسم افتتاح این پروژه‌ها با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در روستای قاپلوق از توابع شهرستان مرند برگزار شد. ۹۸ میلیارد تومان از اعتبارات این پروژه‌ها […]


به مناسبت هفته دولت، ۴۲ پروژه آموزشی شامل ۱۴۶ کلاس درس به صورت همزمان در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

مراسم افتتاح این پروژه‌ها با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در روستای قاپلوق از توابع شهرستان مرند برگزار شد.

۹۸ میلیارد تومان از اعتبارات این پروژه‌ها از محل اعتبارات دولتی و ۱۲ میلیارد تومان با کمک خیرین تامین شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم اظهار داشت: با روی کار آمدن دولت سیزدهم، اعتماد بین مردم و دولت تقویت شده و امید به بهبود امور و وضعیت کشور افزایش یافته است.

تراب محمدی با اشاره به رویکرد اصلی دولت، تصریح کرد: رویکرد دولت مبتنی بر شعار دولت مردمی و ایران قوی است که مقام معظم رهبری هم بر این موضوع تاکید داشته و تکلیف دولتمردان را سنگین‌تر کرده است.

وی افزود: هدف دولت و مسئولان خدمت به مردم است و مردم خود عملکرد دولت را مقایسه خواهند کرد و قضاوت بر عهده مردم است.

وی گفت: ایران قوی به وجود نمی آید مگر آن که مردم قوی باشد چرا که نظام ما بر مردم تکیه دارد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، کاهش تعداد شهرهای دچار تنش آبی از ۱۵ شهر به ۷ شهر و بازسازی راه‌های روستایی را ازجمله اقدامات دولت در یک سال گذشته در استان برشمرد.