۳ هزار کشاورز مددجوی کمیته امداد مالک تراکتور می‌شوند
۳ هزار کشاورز مددجوی کمیته امداد مالک تراکتور می‌شوند

مدیربازاریابی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: تراکتورسازی با حمایت وزارت صمت 3 هزار کشاورز مددجوی کمیته امداد را مالک تراکتور می کند.

ناصر قربانیان امروز در گفتگو با خبرنگاران در تبریز اظهار کرد: تراکتورسازی در راستای اهداف مسئولیت اجتماعی و به منظور حمایت از کشاورزانی که امکان و توان مالی بهره مندی و خریداری ماشین آلات کشاورزی را ندارند طی تفاهم نامه ای سه جانبه ۳ هزار کشاورز تحت پوشش کمیته امداد را مالک تراکتور می‌کند.

وی افزود: این تفاهم نامه با حمایت وزارت صمت و بین تراکتورسازی, کمیته امداد و بانک تجارت امضاء خواهد شد و براساس آن در مرحله اول ۲ هزار نفر از این عزیزان که اهلیت و گزینش آنها از سوی کمیته امداد صورت می‌گیرد برای دریافت تراکتور به گروه صنعتی تراکتورسازان معرفی می‌شوند.

مدیربازاریابی و فروش گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با اشاره به اینکه برای کشاورزانی که معرفی خواهند شد از طریق بانک تجارت تا سقف ۳ میلیارد ریال تسهیلات ۴ درصد پرداخت می‌شود، گفت: تراکتورسازی نیز براساس برنامه و ظرفیت‌های تولیدی خود تراکتورهای مورد نیاز افراد معرفی شده را تامین خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه تراکتورسازی از دیرباز برای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی پیش قدم بوده تصریح کرد: مدیران و مسئولان این مجموعه بر این اصل واقف هستند که با تامین تراکتور مورد نیاز کشاورزان مددجوی کمیته امداد و یا سایر نهادهای حمایتی می‌توان قدم‌های موثری برای اشتغال پایدار برداشته و حتی زمینه توانمند مالی و متمول شدن این عزیزان را فراهم آورد.

قربانیان ابعاد این اقدام را فراتر از تامین تراکتور مورد نیاز کشاورزان بی‌بضاعت دانست و گفت: مطمئنا با تزریق این تعداد تراکتور به بخش کشاورزی شاهد افزایش ضریب مکانیزاسیون بخش کشاورزی خواهیم بود و یقینا کاهش قیمت بازار آزاد تراکتور هم می‌تواند از ثمرات این اقدام عنوان کرد.

انتهای پیام/