۲۱ داوطلب تا این لحظه در استان برای انتخابات ثبت نام کردند
۲۱ داوطلب تا این لحظه در استان برای انتخابات ثبت نام کردند

با دستور وزیر کشور ثبت نام در 13 حوزه انتخاباتی استان آغاز شده و ثبت نام داوطلبین در سامانه جامع انتخابات ثبت نام انجام شده است و تا الان 21 نفر در استان برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

به گزارش خبرنگار قلم پرس،روز اول ثبت نام در انتخابات مجلس همزمان با سراسر کشور در حوزه انتخاباتی تبریز،اسکو و آذرشهر در فرمانداری تبریز آغاز بکار کرد.
علیار راستگو رئیس ستاد انتخاباتی استان دربازدید از ستاد انتخابات تبریز در جمع خبرنگاران گفت؛با دستور وزیر کشور ثبت نام در ۱۳ حوزه انتخاباتی استان آغاز شده و ثبت نام داوطلبین در سامانه جامع انتخابات ثبت نام انجام میگیرد و تا الان ۲۱ نفر در استان برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.
وی ادامه داد؛از ۲۱ نفر ثبت نام ۸ نفر نهایی شده است.
رئیس ستاد انتخاباتی کشور ادامه داد؛ داوطلبین مدارک ثبت نامی خودرا همراه داشته باشند و برای دسترسی به مدارک مورد نیاز میتوانند به سایت استانداری مراجعه کنند.
راستگو خاطرنشان کرد؛داوطلیبن گرامی ساعات ثبت نام خودرا به روزها و ساعات پایانی نگذارند و به هیچ عنوان زمان و روز قابل تمدید نیست،و سامانه پس از اتمام زمان ثبت قطع خواهد شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی افزود؛ تبلیغات زود هنگام نمایندگان رصد میشود و اقدامات لازم در ستاد انتخاباتی انجام خواهد شد،انتخابات مجلس از مهمترین انتخابات کشور است و قوه مققنه به عنوان قوه قانون گذار کشور میباشد و داوطلبین حضور در این قوه باید به قانون تمکین کنند.
این خبر می‌افزاید ثبت نام از داوطلبین حضور در مجلس از ۱۰ تا ۱۷ آذر از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر انجام میگیرد