به گزارش خبرگزاری فارس از هشترود، امین امینیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بارش برف به همراه کولاک که از دیشب در منطقه شروع شده باعث شد راه ارتباطی ۱۲۰ روستا با مرکز این شهرستان را مسدود کند. وی گفت: راه‌های اصلی با تلاش عوامل راهداری باز است و تردد ادامه دارد. امینیان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از هشترود، امین امینیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بارش برف به همراه کولاک که از دیشب در منطقه شروع شده باعث شد راه ارتباطی ۱۲۰ روستا با مرکز این شهرستان را مسدود کند.

وی گفت: راه‌های اصلی با تلاش عوامل راهداری باز است و تردد ادامه دارد.

امینیان گفت: تردد در محور هشترود- مراغه هم با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

وی افزود: هم اکنون راهداران تلاشگر شهرستان در آماده باش کامل بوده و در راه‌های اصلی و فرعی مشغول انجام عملیات برف روبی و نمک پاشی هستند.

امینیان از  رانندگان و مسافران و شهروندان خواست با رعایت کردن نکات ایمنی راه در جاده‌ها تردد کنند و برای تردد در جاده‌ها باید به زنجیر چرخ، سوخت کافی و لباس گرم مجهز بوده و از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل کنند.

وی افزود: رانندگان به منظور کاهش خطرات احتمالی در جاده‌ها از تردد غیرضروری خودداری کرده و در صورت ضرورت سفر علاوه بر داشتن تجهیزات زمستانی قبل از سفر از طریق سامانه ۱۴۱ و شماره تلفن‌های ۰۴۱۵۲۶۲۲۲۸۸ و ۰۴۱۵۲۶۲۲۱۲۹ و ۰۴۱۵۲۶۲۶۰۵۵ از وضعیت راه‌ها اطلاع حاصل کنند.

امینیان همچنین گفت: برق شهرستان که از ساعت ۲۴ دیشب قطع بود با تلاش عوامل نیروهای برق صبح امروز مجددا وصل شد.

انتهای پیام/