خبرگزاری میزان – علی باقرپور، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میبد اظهار داشت: راهبرد اصلی برای جلوگیری از تصرفات غیرقانونی اراضی ملی، نظارت دقیق و انجام اقدامات پیشگیرانه است. باقرپور تصریح کرد: دادستانی با افرادی که به هر بهانه‌ای قصد تخریب و یا تصرف اراضی دولتی را داشته باشند بدون هیچ گونه اغماضی برخورد قاطع […]

خبرگزاری میزان – علی باقرپور، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میبد اظهار داشت: راهبرد اصلی برای جلوگیری از تصرفات غیرقانونی اراضی ملی، نظارت دقیق و انجام اقدامات پیشگیرانه است.

باقرپور تصریح کرد: دادستانی با افرادی که به هر بهانه‌ای قصد تخریب و یا تصرف اراضی دولتی را داشته باشند بدون هیچ گونه اغماضی برخورد قاطع خواهد کرد.

وی در رابطه با اقدامات دستگاه قضایی در زمینه کاهش تجاوز و تعدی به اراضی ملی و انفال و اموال عمومی، ابراز کرد: با همکاری و تعامل نهاد‌های ذی ربط، تقویت واحد‌های گشت و همچنین فرهنگ سازی و همکاری شهروندان، می‌توان کاهش تصرفات غیرقانونی در اراضی دولتی را رقم زد.

وی افزود: از مهمترین محور‌های فعالیت دادستانی جلوگیری از تغییر کاربری‌های غیرمجاز و برخورد با ساخت و ساز‌های غیر مجاز و دست اندازی به اراضی ملی است.

شایان ذکر است ۷ هزار متر مربع اراضی رفع تصرف شده متعلق به اداره راه و شهرسازی شهرستان میبد از توابع استان یزد می باشد.

انتهای پیام/