۷۲۰ دستگاه کامیون توقیفی از گمرک جلفا ترخیص شد
۷۲۰ دستگاه کامیون توقیفی از گمرک جلفا ترخیص شد
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی از ترخیص ۷۲۰ دستگاه کامیون کشنده در گمرک جلفا پس از سفر رئیس قوه قضاییه به این استان خبر داد.

به گزارش قلم پرس، موسی خلیل‌الهی ظهر امروز حاشیه بازدید از گمرک جلفا در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: پس از سفر رئیس قوه قضاییه به استان آذربایجان‌شرقی در دوازدهم مهر سال جاری و بررسی وضعیت پارکینگ کامیون‌های توقیفی که به جهت مشکلات ثبت سفارش و تخصیص کد ساتنا امکان ترخیص نداشتند، با پیگیری مستمر دستگاه قضایی استان دستورات لازم برای تعیین تکلیف این کامیون‌ها اخذ و اقدامات لازم در این رابطه انجام شد.

وی افزود: در حال حاضر پرونده ۷۲۰ دستگاه کامیون کشنده تعیین تکلیف شده و پیگیری جدی، مستمر و روزانه برای تعیین تکلیف کامیون‌های کشنده باقیمانده ادامه دارد.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی از ترخیص و تحویل مابقی کامیون‌های کشنده طی ماه‌های آینده خبر داد.

در سفر اخیر رئیس قوه قضاییه به استان آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد کاظم موحدی آزاد دادستان کل کشور با سفر به شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس ضمن بازدید از بخش‌های مختلف دادگستری و دادسرای این شهرستان از چند کارخانه تولیدی، گمرک، انبار‌های سازمان اموال تملیکی و پارکینگ خودرو‌های توقیفی نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/