۴۰ درصد دلیل حضور من در تهران پیگیری پروژه انتقال آب ارس است
۴۰ درصد دلیل حضور من در تهران پیگیری پروژه انتقال آب ارس است

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه، بیش از ۴۰ درصد دلیل حضور من در تهران پیگیری موضوع انتقال آب ارس به تبریز است، گفت: در مورد مسائل آبی تبریز بنده از زمانی که مسؤولیتی در استانداری نداشتم پیگیر بودم و در حال حاضر هم مهم‌ترین دغدغه‌ام همین مسئله است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خُرّم […]استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه، بیش از ۴۰ درصد دلیل حضور من در تهران پیگیری موضوع انتقال آب ارس به تبریز است، گفت: در مورد مسائل آبی تبریز بنده از زمانی که مسؤولیتی در استانداری نداشتم پیگیر بودم و در حال حاضر هم مهم‌ترین دغدغه‌ام همین مسئله است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، عابدین خُرّم پیش از ظهر امروز در جمع مدیران استان اظهار کرد: باید تلاش کنیم به جای طرح و خبری کردن بی‌ثمر مشکلات تا جایی که می توانیم راهکارهای عملی برای حل آنها ارائه داده و بی سر و صدا مسائل را رفع و مشکلات را حل و فصل کنیم.

وی افزود: در مورد مسائل آبی تبریز بنده از زمانی که مسؤولیتی در استانداری نداشتم پیگیر بودم و در حال حاضر هم مهم‌ترین دغدغه‌ام همین مسئله است.

خرم ابراز داشت: برای پایین آوردن بار آب زرینه رود به موضوع تصفیه‌خانه‌ها باید بیش از پیش توجه کرد تا آب کارخانجات را از همین طریق تامین کرد.

وی تصریح کرد:  بیش از ۴۰ درصد دلیل حضور من در تهران پیگیری موضوع انتقال آب ارس به تبریز است؛ پروژه سد کلقان را هم پیگیر هستیم تا در سال‌های آینده مشکل آب تبریز حل شود.

انتهای پیام/۶۰۰۲۶/س