۳۰۰ خودرو وانت میوه فروش در انحصار ۱۸ نفر
۳۰۰ خودرو وانت میوه فروش در انحصار ۱۸ نفر

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از اجرای طرح جمع‌آوری سد معبر خودرویی در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، جواد صدیقی در خصوص سدمعبر خودرویی در سطح شهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری تنها یکی از ارگان‌های دخیل در معضل شهری سدمعبر است. هماهنگی بیشتر صداوسیما، […]معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از اجرای طرح جمع‌آوری سد معبر خودرویی در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، جواد صدیقی در خصوص سدمعبر خودرویی در سطح شهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری تنها یکی از ارگان‌های دخیل در معضل شهری سدمعبر است. هماهنگی بیشتر صداوسیما، پلیس راهور، نیروی انتظامی، اتاق اصناف و بهزیستی و دیگر نهادهای مربوطه در موفقیت هرچه بیشتر حل سدمعبر موثر و الزامی است.

صدیقی ادامه داد: با تاکید و جدیّت مدیرکل دادگستری استان در موضوع سد معبر وانت‌بارها، جلسات و هماهنگی‌های خوبی انجام شده است تا قبل از آغاز مهرماه سال‌جاری طرح جمع‌آوری خودرویی اجرایی شود.

وی تصریح کرد: جالب است بدانید، طبق بررسی‌های دقیق در شهر تبریز بالغ بر ۵۰۰ دستگاه وانت‌بار در سدمعبر خودرویی وجود دارد که از این تعداد ۳۰۰ دستگاه متعلق به حدود ۱۸ نفر است که در آستانه بازگشایی مدارس در همین راستا برای جمع‌آوری سدمعبر خودرویی با همکاری قاطع دادگستری استان اقدامات موثری انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/س