۱۴۰ هزار تن آسفالت طی سال جاری توسط شهرداری تبریز تولید و پخش شده است
۱۴۰ هزار تن آسفالت طی سال جاری توسط شهرداری تبریز تولید و پخش شده است

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: بیش از ۱۴۰ هزار تن آسفالت از ابتدای سال جاری تاکنون در تبریز توسط سازمان عمران شهرداری تولید و در سطح شهر پخش شده است. محمدحسین اسحقی در گفتگو با قلم پرس در خصوص همت شهرداری تبریز برای آسفالت مناطق مختلف شهر و خیابان ها گفت: امسال آسفالت […]

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: بیش از ۱۴۰ هزار تن آسفالت از ابتدای سال جاری تاکنون در تبریز توسط سازمان عمران شهرداری تولید و در سطح شهر پخش شده است.

محمدحسین اسحقی در گفتگو با قلم پرس در خصوص همت شهرداری تبریز برای آسفالت مناطق مختلف شهر و خیابان ها گفت: امسال آسفالت ریزی صرفا به شکل رویه و سطحی نبود و ابتدا آسفالت تراشی انجام و آسفالت قبلی به صورت کامل برداشته شد و بعداز زیرسازی اصولی آسفالت جدید انجام شد.

وی ادامه داد: تمام کارگاه های امانی امسال مجهز به کاتر و غلتک ۲ تنی ماشینی شد که به لحاظ کمی و کیفی شاهد تحول اساسی در تولید و توزیع آسفالت در سطح شهر بودیم.

اسحقی از ارتقای کیفیت اجرای آسفالت در تبریز به همت شهرداری تبریز خبر داد و افزود: امسال بیش از ۱۴۰ هزار تن آسفالت توسط کارخانجات سازمان عمران شهرداری تبریز تولید و در مناطق مختلف توزیع شده است.

اسحقی سپس با اشاره به پروژه احداث مسیر جدید اتصال باسمنج به دروازه تهران افزود: این مسیر جدید به طول ۴۰۰ متر و عرض ۱۸ متر توسط منطقه ۲ شهرداری تبریز انجام شد و مسیر باسمنج و کوی خورشید را به دروازه تهران متصل می کند و هم اکنون به صورت کامل عملیات احداث آن به پایان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه پروژه خیابان ۵۵ متری ارتش امروز افتتاح می شود، افزود: هزینه اجرای این پروژه ۲۶.۵ میلیارد ریال و هزینه تملک آن۲۰۰ میلیارد ریال بوده است. طول پروژه ۵۵۰ متر و عرض آن ۵۵ متر است.

اسحقی گفت: در این پروژه توجه ویژه ای نیز به فضای سبز داشته ایم به طوری که حدود ۱۰ هزار متر مربع فضای سبز در طول مسیر ایجاد شده است.