به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح الله دهقان‌نژاد امروز در جلسه‌ کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی با تاکید بر رفع و حل مشکل فاز سه خط یک مترو اظهار کرد: تقریبا یکسال از حادثه‌ مترو می‌گذرد اما کاری برای حل مساله صورت نگرفته است، مسیر سانحه دیده باید در کمترین زمان به خط […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح الله دهقان‌نژاد امروز در جلسه‌ کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی با تاکید بر رفع و حل مشکل فاز سه خط یک مترو اظهار کرد: تقریبا یکسال از حادثه‌ مترو می‌گذرد اما کاری برای حل مساله صورت نگرفته است، مسیر سانحه دیده باید در کمترین زمان به خط خدمت رسانی باز گردد.

رئیس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مسیری که به گفته مدیران در دو ساعت می‌شد به خط برگردد، چرا تاکنون کاری انجام نشده است؟

وی گفت: با بازشدن مدارس، افزایش حجم مسافرت‌های درون‌شهری و همچنین تراکم جمعیتی در مسیر حادثه مترو ضروری است که سازمان قطار شهری و بهره برداری نسبت به حل مشکل اقدام کنند.

دهقان‌نژاد افزود: در بحث تعطیلی خدمات قطار شهری به دلیل مشکل بیمه اقدام به تعطیلی کار خوبی بود اما نحوه اطلاع رسانی و دلیل اعلام شده صادقانه و شفاف نبود.

وی با بیان اینکه ما با مردم موضوع محرمانه نداریم، ادامه داد: هر مشکلی است باید با خود مردم در میان بگذاریم تا آنها نیز در حل موضوع یاری رسانند.

دهقان‌نژاد تاکید کرد: حداقل‌ترین کار و خدمت ما این است که با مردم صادق و شفاف برخورد کنیم.

انتهای پیام/۶۰۰۳۴