به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، عابدین خرّم در این دیدار به صبوری و ایستادگی حاج صمد فاتح نژاد در دوران هفت ساله جانبازی اشاره کرده و این شهید والامقام و خانواده ایشان را نماد استقامت و بزرگمنشی دانست و  اظهار داشت: این جانباز باصلابت و دیگر رزمندگان ودیعه ای از طرف خداوند متعال برای […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، عابدین خرّم در این دیدار به صبوری و ایستادگی حاج صمد فاتح نژاد در دوران هفت ساله جانبازی اشاره کرده و این شهید والامقام و خانواده ایشان را نماد استقامت و بزرگمنشی دانست و  اظهار داشت: این جانباز باصلابت و دیگر رزمندگان ودیعه ای از طرف خداوند متعال برای یادآوری ارزشمندترین مفاهیم مکتب اسلام ناب محمدی برای جامعه ما بودند و هستند. وی گفت:رخداوند متعال اجر والایی برای جانبازان و خانواده های مقاوم ایشان قرار داده است و هر تکریم دنیوی در مقابل روحیه عظیم و زندگی مجاهدانه خانواده های جانبازان ناچیز است.

استاندار آذربایجان شرقی در این دیدار صمیمی به دلجویی از دختر خردسال شهید فاتح نژاد پرداخته و پای صحبتهای شیرین و درد و دلهای کودکانه مهّنا خانم نشست.

خرّم ضمن تجلیل از همسر گرانقدر شهید، از مادر بزرگوار ایشان خواست همه خادمان ملت را برای توفیق ادامه راه شهیدان و خدمت به مردم دعا کند.

در این دیدار که عباس دانش آرا، مشاور جانبازان استاندار نیز حضور داشت؛ حاج بهزاد پروین قدس، عکاس و رزمنده دوران دفاع مقدس و فعال فرهنگی از پایان مراحل ضبط مستند زندگی شهید فاتح نژاد و رونمایی از آن در مراسم اربعین شهادت وی خبر داد.

انتهای پیام/۶۰۰۲۱