به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، بارسلونا در حساس ترین و جذاب ترین بازی هفته سی و پنجم رقابت های لالیگا به مصاف اتلتیکو مادرید خواهد رفت. رونالد کومان، سرمربی  آبی اناری ها درباره این بازی گفت: هم ما و هم اتلتیکو تیم های بسیار خوبی هستیم و شانس قهرمانی داریم. سویا و […]

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، بارسلونا در حساس ترین و جذاب ترین بازی هفته سی و پنجم رقابت های لالیگا به مصاف اتلتیکو مادرید خواهد رفت.

رونالد کومان، سرمربی  آبی اناری ها درباره این بازی گفت: هم ما و هم اتلتیکو تیم های بسیار خوبی هستیم و شانس قهرمانی داریم. سویا و رئال مادرید هم این شانس را دارند که قهرمان شوند. سبک بازی ما با اتلتیکو متفاوت است.

او ادامه داد: اتلتیکو مادرید در کارهای دفاعی بسیار خوب است و به ندرت به حریف فضا می دهد این درحالی است که ما مالکیت توپ را در اختیار می گیریم و به فضا نیاز داریم. باید بتوانیم فرصت خلق کنیم تا پیروز بازی شویم.

کومان درباره سرنوشت این بازی در رقم زدن قهرمان گفت: فکر نمی کنم که پیروز این بازی قهرمانی را قطعی کند با این حال تیم پیروز یک گام بزرگ به سوی قهرمانی برمی دارد. برای قهرمانی در لالیگا باید در هر ۴ دیدار باقیمانده به پیروزی برسیم.

سرمربی بارسلونا درباره مهمانی جنجالی که مسی گرفت، گفت: اکنون زمان مناسبی برای این موضوع نیست. معنی سوال شما را می دانم اما فعلا تنها روی بازی با اتلتیکو تمرکز کرده ایم.

او درباره رویارویی سوارس با تیم سابق خود گفت: این هم برای سوارس و هم برای بازیکنان بارسلونا عجیب است. با این حال ما دو تیم حرفه ای هستیم و هر بازیکنی به دنبال کمک به تیم خود است.

کومان درباره برنامه اش برای فصل بعد گفت: بهترین اتفاق ممکن برای ما در درجه نخست ماندن مسی است. او بهترین بازیکن جهان است و قطعا حضورش در بارسلونا کمک زیادی به تیم خواهد کرد. در کنار ماندن مسی نیاز به جذب بازیکنان جدید است.

انتهای پیام