خبرگزاری میزان – علی خندانی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران طی پیامی از کمک به ادامه تحصیل کودکان بی بضاعت در قالب پویش دفترخانه مهربانی با همت کانون سردفتران و دفتریاران خبر داد. در متن این پیام آمده است؛ با تبریک ماه مبارک رمضان، ماه بندگی و نیز آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همکارانم […]

خبرگزاری میزان – علی خندانی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران طی پیامی از کمک به ادامه تحصیل کودکان بی بضاعت در قالب پویش دفترخانه مهربانی با همت کانون سردفتران و دفتریاران خبر داد.

در متن این پیام آمده است؛

با تبریک ماه مبارک رمضان، ماه بندگی و نیز آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همکارانم در دفاتر اسناد رسمی کشور به استحضارتان می‌رسانم؛ کانون سردفتران و دفتریاران در راستای عمل به وظایف قانونی و ایفای تعهدات ملی خود، متولی برپایی این پویش خیریه شده است.

از شما بزرگواران می‌خواهم تا در کنار هم با توسل به خدا و تمسک به خصایص پسندیده ای، چون نوع دوستی، مهربانی و نیکوکاری آمار بازماندگان از تحصیل در استان‌های محروم کشورمان را کاهش دهیم و به اندازه توان خود کاری کنیم؛ کارستان و نیزکتاب‌های ارزشمند را به دوستی صمیمی برای دستان کوچک کودکان بی بضاعت ایرانی تبدیل کنیم.
کمک به ادامه تحصیل کودکان بی بضاعت در قالب پویش دفترخانه مهربانی با همت کانون سردفتران و دفتریاران
دست در دست هم دهیم تا هیچ کودک نیازمندی به خاطر فقر و عدم توانایی مالی خانواده اش برای تهیه تبلت از تحصیل که حق مصمم هر ایرانی است، بازنماند.

ما می‌خواهیم با مشارکت شما عزیزان تبلت موردنیاز دانش آموزان مناطق محروم کشور و خانواده هایشان را تامین کنیم و سپس کتاب‌های شاخص و ارزشمند ادبیات کودک و نوجوان ایران را به دست شان برسانیم تا در اوقات فراغت شان بتوانند در یک آرامش نسبی به مطالعه کتاب‌های اهدایی ما بپردازند.

بیشتر بخوانید:

در این مسیر، دست شما سردفتران، دفتریاران و شاغلین دفاتر اسناد رسمی را به گرمی می‌فشاریم! اگر دست و دلتان راضی به مشارکت در این حرکت خداپسندانه، همدلانه و فرهنگی است، کمک‌های نقدی خود را به هر میزان که در وسع تان است، مستقیما به شماره حساب ۰۱۰۵۸۰۳۴۶۵۰۰۴ به نام کانون سردفتران و دفتریاران واریز و نیز کمک‌های حمایتی و غیرنقدی تان را نیز پس از تماس با شماره‌ی ۰۹۱۲۰۸۶۷۱۰۸ با آقای حمیدرضا مستوفی، دبیر اجرایی پویش دفترخانه مهربانی در کمیته رفاهی کانون مرکز تحویل دهید.

خواهشمندیم حتما رسید واریز نقدیتان را نیز به همین شماره همراه در پیام‌رسان واتساپ یا تلگرام ارسال کنید تا تصویر فیش واریزی تان را به عنوان سند به واحد مالی کانون ارائه دهیم و نیز کمک‌های بالای ۲۰ میلیون ریال را با ذکر نام دفترخانه و خیِّر (درصورت تمایل خیرین محترم) در رسانه‌های کانون منتشر کنیم.

همچنین در تلاشیم پس از برپایی کمپین، با اهدا و ارسال لوح سپاس و یک انگشتر عقیق از همکاران خیری که کمک‌های قابل توجهی به این پویش داشته اند، تجلیل کنیم.

قدردان محبت هایتان هستیم!

انتهای پیام/