به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، منچستریونایتد پنجشنبه شب در دیداری معوقه از هفته سی‌وچهارم لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه اولدترافورد میزبان لیورپول بود و با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد. با این نتیجه تیم یورگن کلوپ با حضور در رده پنجم جدول به حضور در لیگ قهرمانان اروپا برای فصل بعد امیدوار […]

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، منچستریونایتد پنجشنبه شب در دیداری معوقه از هفته سی‌وچهارم لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه اولدترافورد میزبان لیورپول بود و با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد.

با این نتیجه تیم یورگن کلوپ با حضور در رده پنجم جدول به حضور در لیگ قهرمانان اروپا برای فصل بعد امیدوار شد.

یورگن کلوپ بعد از برتری خارج از خانه برابر یونایتد گفت: خوشحالم که برای صعود به لیگ قهرمانان هنوز شانس داریم. خیلی نیاز به این برد داشتم و توانستیم ۳ امتیاز حساس را به دست بیاوریم. یک مبارزه پر تنش در جریان بود.  باید این بازی را فراموش کنیم و به جلو حرکت کنیم. باید تاکید کنم که دراین دیدار ما خوب بازی کردیم و آنقدر تلاش کردیم که پیروز شویم. از عملکرد شاگردانم کاملا راضی هستم و به نظرم برد دلچسب و خوبی را کسب کردیم.

لیورپول بعد از ۳۵ هفته ۶۰ امتیاز دارد و در جدول رده بندی لیگ برتر پنجم است. در عین حال قرمزها یک بازی کمتر از چلسی رده چهارمی دارد.

قرمزهای آنفیلد که چند بازی است دوباره به دوران اوج خود برگشتند باید در دیدار بعدی برابر وست برومویچ قرار گیرند که سقوطش به دسته پایین تر قطعی شده است.

انتهای پیام