آرین کلاشی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: خدا را شاکریم که در مهاباد برابر زاگرس این شهر بازی خوبی را به نمایش گذاشته و به سومین برد متوالی خود دست یافته و با ۹ امتیاز در صدر جدول قرار داریم. وی گفت: در این بازی مقابل تیم مهابادی بازی خوبی به […]

آرین کلاشی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: خدا را شاکریم که در مهاباد برابر زاگرس این شهر بازی خوبی را به نمایش گذاشته و به سومین برد متوالی خود دست یافته و با ۹ امتیاز در صدر جدول قرار داریم.

وی گفت: در این بازی مقابل تیم مهابادی بازی خوبی به نمایش گذاشته و با ۳ گل به پیروزی رسیده و نشان دادیم که امسال هدف مان صعود از گروه‌مان و کسب نتایج خوب در مرحله دوم هستیم.

آرین کلاشی افزود: این هفته در تبریز میزبان تیم قعر جدولی همدان هستیم و باید بگویم نباید هیچ حریفی را دستکم بگیریم و چون در رده نونهالان هستیم و بازیکنان هنوز تجربه رده بالاتر را ندارند، هر اتفاقی در بازی امکان دارد روی دهد و ما باید تا دقیقه ۹۰ با تمام وجود برابر حریف بازی و از مسائل حاشیه پرهیز کنیم.

هافبک دفاعی تیم نونهالان دبیری تاکید کرد: جا دارد از زحمات مدیریت، سرمربیان و عوامل باشگاه دبیری و شرکت هافمن تشکر کنم که سعی کردند بهترین شرایط را برای تیم فراهم کنند.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷