کشف ۷۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در تبریز
کشف ۷۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در تبریز

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف ۷۶ هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق از انباری در حاشیه شهر تبریز خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز،  علی محمدی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی سوخت قاچاق در یکی از انبارهای حاشیه شهر تبریز موضوع […]فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف ۷۶ هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق از انباری در حاشیه شهر تبریز خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز،  علی محمدی ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی سوخت قاچاق در یکی از انبارهای حاشیه شهر تبریز موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: پس از شناسایی انبار مذکور و هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از محل ۳ تانکر بزرگ سوخت به مقدار ۶۷ هزار و ۵۰۰ لیتر سوخت از نوع گازوئیل کشف شد.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: مبارزه جدّی با قاچاق کالا و سوخت جزء اولویت های اصلی پلیس بوده و شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه دپو و یا قاچاق کالا و سوخت مراتب را به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

پایان پیام/