کشف ۵۰۶ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی
کشف ۵۰۶ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی

ب گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی محمدی اظهار داشت: با تلاش و تبادل اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان شرقی و کرمان ۵۰۶ کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر کشف شد. وی گفت: در بررسی‌های اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان آذربایجان شرقی مشخص شد، فردی قصد دارد مقادیر قابل توجهی موادمخدر را […]

ب گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی محمدی اظهار داشت: با تلاش و تبادل اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان شرقی و کرمان ۵۰۶ کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر کشف شد.

وی گفت: در بررسی‌های اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان آذربایجان شرقی مشخص شد، فردی قصد دارد مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از استان‌های شرقی کشور به سمت مرکز کشور انتقال دهد که بررسی دقیق موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

محمدی افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان شرقی و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، ماموران با هماهنگی مرجع قضایی قاچاقچیان را در محورهای مواصلاتی کرمان شناسایی کردند.

جانشین انتظامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: در این عملیات مشترک پلیسی ۵۰۶ کیلوگرم تریاک که در خودروی نیسان جاسازی شده بود، کشف شد اما راننده با استفاده از تاریکی شب و عوارض پستی و بلندی منطقه متواری شد که تحقیقات پلیسی در خصوص دستگیری متهم ادامه دارد.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: مبارزه جدی و بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر در سال جدید از اولویت های اصلی پلیس بوده که شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱