کشف ۳ هزار لیتر سموم کشاورزی قاچاق در مراغه
کشف ۳ هزار لیتر سموم کشاورزی قاچاق در مراغه

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف ۳ هزار لیتر انواع سموم کشاورزی قاچاق به ارزش ۱۳ میلیارد ریال در مراغه خبر داد. به گزارش قلم پرس،از مراغه، علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی در حین گشت […]فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از کشف ۳ هزار لیتر انواع سموم کشاورزی قاچاق به ارزش ۱۳ میلیارد ریال در مراغه خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از مراغه، علی محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون باری مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از کامیون توقیف شده تعداد ۳۰۰ کارتن انواع بطری سموم کشاورزی خارجی قاچاق به مقدار ۳هزار لیتر کشف کردند.

محمدی تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان امر ارزش ریالی سموم کشف شده ۱۳ میلیارد ریال را برآورد شده که در این رابطه یک نفر دستگیر و خودرو مربوطه نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان درخواست کرد، درصورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند و پیشنهادات، انتقادات و تقدیرات خود از عملکرد پلیس را به شماره تلفن ۱۹۷ اطلاع دهند.

پایان پیام/