به گزارش خبرگزاری فارس از بستان‌آباد، سردار علی محمدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی در راستای مبارزه با احتکار کالا و با انجام اقدامات اطلاعاتی از محل دپو مقادیر زیادی دستکش لاتکس در انباری در شهرک صنعتی بستان آباد مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از بستان‌آباد، سردار علی محمدی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی در راستای مبارزه با احتکار کالا و با انجام اقدامات اطلاعاتی از محل دپو مقادیر زیادی دستکش لاتکس در انباری در شهرک صنعتی بستان آباد مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی در ادامه افزود: مأموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی در پی تلاش بی وقفه انبار مورد نظر را در شهرک صنعتی “بستان آباد” شناسایی و به محل اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: در بازرسی از این انبار ۱۴ میلیون جفت دستکش از نوع لاتکس که مصارف پزشکی و بهداشتی دارد، کشف شد.

سردار محمدی ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را برابر اعلام کارشناسان امر ۳۰ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی در پایان تاکید کرد: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام/ ۶۰۰۳۵