کشف ۱۳ قبضه کلت کمری و اسحله وینچستر در آذربایجان‌شرقی
کشف ۱۳ قبضه کلت کمری و اسحله وینچستر در آذربایجان‌شرقی

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از کشف ۱۲ قبضه کلت کمری و یک قبضه اسحله وینچستر به همراه مهمات مربوطه خبر داد. به گزارش قلم پرس،از تبریز،  علی محمدی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی ماموران پلیس امنیت عمومی، قاچاقچی سلاح و مهمات در تبریز شناسایی […]جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از کشف ۱۲ قبضه کلت کمری و یک قبضه اسحله وینچستر به همراه مهمات مربوطه خبر داد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز،  علی محمدی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی ماموران پلیس امنیت عمومی، قاچاقچی سلاح و مهمات در تبریز شناسایی و دستگیر شد.

وی در ادامه افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم دستگیر شده تعداد ۱۲ کلت کمری که از این تعداد ۹ قبضه جنگی و ۳ قبضه دیگر ساچمه زن بوده همچنین یک قبضه اسلحه وینچستر به همراه مهمات مربوطه و یک دستگاه کارتخوان کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به حوادث و اغتشاشات اخیر، طرح مقابله با سلاح و مهمات بطور جد در دستور کار پلیس استان قرار دارد، خاطرنشان کرد: از ابتدای آبان‌ماه تا کنون تعداد ۴۳ قبضه سلاح غیرمجاز در استان کشف که ۳۰ قبضه سلاح ساچمه زن بوده و ۱۳ قبضه اسلحه جنگی بودند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه وجود سلاح یکی از عوامل بسترساز جرائم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت‌های مسلحانه است، از شهروندان درخواست داریم اخبار و اطلاعات خود را در این زمینه در اسرع وقت با شماره ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

انتهای پیام/س